Sesja rodzinna

Sesja rodzinna

W dzisiejszych czasach zdjęcia towarzyszą nam cały czas, sesje zdjęciowe robimy sobie sami, głównie smartfonami, ale czy je drukujemy i wklejamy do albumu?

Mówi się, że albumy mają duszę. Powinniśmy zadbać o to, aby takie zdjęcia nie zniknęły wśród innych fotografii. Warto powiesić sobie wydruki tych zdjęć w domu, zarówno w formie obrazu na płótnie albo wydruku w ramie.

Oferuję niebanalną sesję rodzinną dla  całej Waszej rodziny. Zdjęcia wykonuję w studio, w plenerze, oraz dojeżdżam na sesje domowe. Wykonuję fotografie ciążowe, fotografię niemowlęcą, fotografię noworodkową i dziecięcą.

Cennik znajdą Państwo na innej mojej stronie poświęconej Sesją Rodzinnym . 

Najważniejsza jest satysfakcja Klienta.

Slide 1
Sesje Rodzinne pełne emocji i stylu
Image is not available

Zapraszam na stronę poświęconą fotografii rodzinnej. Poniżej znajduje się przycisk do galerii zdjęć, cenników. Serdecznie zapraszam 🙂

Sesja ciążowa to niezwykła  pamiątka dla kobiety w tym ważnym i niezapomnianym czasie, jakim jest okres ciąży.  Zdjęcia mogę wykonać we własnym studio , plenerze lub Waszym domu . Sesje studyjne charakteryzują się minimalistycznym wystrojem i niepowtarzalnym stylem.   W fotografii ciążowej oddaję wszystkie piękne emocje jakie towarzyszą kobietom oczekującym na swój skarb.

Slide 1
Sesje ciążowe - studio
Image is not available

Sesje studyjne charakteryzują się malarskim stylem fotografii. Taki właśnie styl preferuję w sesjach studyjnych, odmienny niż w sesjach domowych gdzie dominuje światło zastane i spontaniczność .

Slide 1
Sesje ciążowe domowe
Image is not available

W przeciwieństwie do sesji ciążowych studyjnych, w sesjach domowych stawiam na spontaniczność i światło zastane.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Co należy zrobić przed sesją?

Aby zdjęcia były jak najbardziej spójne, należy skonsultować ze mną kwestie wyboru ubrania. Powinniśmy również zdecydować w jakiej scenerii chcemy mieć sesje. Sesje rodzinne dostosowuje do danej rodziny, dlatego nie ma tu sztywnych reguł.
Jeżeli zdecydujesz się na sesje w studio, powinieneś założyć ubrania w stonowanej kolorystyce. Należy unikać zbyt wzorzystych, kolorowych i błyszczących ubrań. Jeżeli dalej nie jesteście pewni co założyć, możecie spojrzeć na moje wcześniejsze prace.
Natomiast jeżeli Wolicie sesje w plenerowe, strój należy dobrać do pory roku. Jednak mile widziane jest ubranie się w miarę podobnie np. każdy z uczestników będzie nosić bluzki lub spodnie w podobnym kolorze.

Sesja rodzinna z niemowlakiem.
Oprócz sesji noworodkowych, wykonuje również sesje rodzinne z niemowlakiem. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie wykonały sesji noworodkowej. Sesja zostanie wykonana w podobnej konwencji co sesja noworodkowa, biel i beż beż będą dominującymi kolorami, głównym punktem zdjęcia będziecie Wy, dlatego nie używam dużej ilości dekoracji. Jest możliwość wykonania sesji jedynie Waszego maluszka, nie ma ograniczeń wiekowych.

sesja rodzinna

Fotograf na komunię – komunia to wyjątkowy czas, zdjęć z tego okresu nie da się powtórzyć. Warto uwiecznić te wspaniałe chwile na zdjęciach. Jako fotograf posiadam zezwolenie z Kurii Wrocławskiej na rejestrowanie fotograficzne jak i filmowe uroczystości kościelnych. Wykonuję sesje rodzinne jak i komunijne od 15 lat. Obsługuję komunie grupowe jak i zlecenia indywidualnych klientów.

Sesja komunijna

Vouchery na sesje rodzinne
Jaki jest najlepszy prezent dla ważnej dla nas osoby? Często mamy problem z kupieniem idealnego prezentu. Każdy z nas pewnie nieraz dostał kartę podarunkową do sklepu. Przychodzę z propozycją urozmaicenia takiego prostego prezentu- voucher na sesje rodzinną. Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, będziemy mogli je podziwiać przeglądając album lub wydruk. A osoba, która otrzymała taki podarunek na pewno będzie zachwycona efektami końcowymi.

Voucher na sesję rodzinną