Fotografia i Film ślubny

Fotografia ślubna Wrocław

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ I FLIM ŚLUBNY  – cennik

Fotografia ślubna Wrocław ,Polska oraz sesje za granicą. Aby otrzymać cennik usług ślubnych wystarczy wysłać zapytanie e-mail podany w dziale KONTAKT oraz datę ślubu, zwrotnie doślę ofertę usług fotografii ślubnej oraz filmu ślubnego.  Co zawiera oferta ?

Zawiera pakiety z opisem usług, fotografii oraz filmu ślubnego plus dodatkowe usługi.

Oferty filmu oraz fotografii mogą być łączone wtedy, realizujemy usługę w jednym zespole najczęściej jest to jeden fotograf oraz operator filmowy . Dla bardziej zaawansowanych produkcji realizujemy usługę do 5 osób z podziałem funkcji , fotograf , filmowiec , asystent.

Serdecznie zapraszam do kontaktu indywidualnego. 

SESJA ŚLUBNA W STUDIO

 

Zdjęcia ślubne w studio wykonuję w swojej pracowni położonej niedaleko  Wrocławia w malowniczej Brzezinie.  Zdjęcia ślubne w studio mają swój specyficzny klimat , te ponadczasowe aranżacje niosły znak czasu i przekazywały niepowtarzalny styl zdjęć ślubnych. Dzisiaj zdjęcia ślubne przechodzą do lamusa, ale czy na pewno?  Jeżeli porównać czas pracy włożony na wykonanie zdjęcia, które ma przykuwać uwagę i zachwycać odbiorcę  to zdjęcia studyjne, są trudniejsze w wykonaniu.  Sesje plenerowe wykonuje każdy fotograf, czy osoba promująca się na fotografa, ale sztukę wykonania zdjęcia studyjnego opanowali nieliczni.  Niecodziennym pomysłem na sesję ślubną może być sesja sensualna dla Par. Zapraszam do galerii sesji sensualnych.

Sesja w studio
Album ślubny
Album ślubny

ALBUM ŚLUBNY

W ofercie mam przepiękne albumy ślubne, które aranżuje do autorskich reportaży. Te niepowtarzalne chwile zasługują na piękną oprawę w albumie ślubnym, elegancką okładkę i stylowy wygląd, który będzie  zachwycał przez lata. Śmiem nazwać album ślubny kapsułą czasu dzięki, której pokolenia będą wspominać fotografie ślubne i rozmawiać jak to kiedyś organizowało się przyjęcia ślubne. Album ślubny to niesamowita pamiątka zasługująca na szczególną uwagę. 

REPORTAŻE ŚLUBNE

Reportaże ślubne pełne emocji , uśmiechniętych Gości składających życzenia, nieprzewidziane sytuacje , tańce i weselne szaleństwo . Czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość wyczekując moment , aby zatrzymać chwilę, która po latach przywoła wspomnienia lub po prostu działać spontanicznie .

ślub kościelny katedra wrocławska
Sesja ślubna Wrocław

SESJE ŚLUBNE

Sesje ślubne są również ważne co zdjęcia z reportażu ślubnego . Dzięki sesji zdjęciowej w inny dzień mogę stworzyć niepowtarzalne zdjęcia . Jest możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej za granicą jak i w dowolnej części POLSKI .

REALIZACJE FILMOWE

Film ślubny Wrocław, Polska oraz sesje za granicą. 

Realizujemy pełne wzruszeń i emocji produkcie filmowe z wesel , ślubów oraz sesji filmowych.  Film ślubny jest montowany w nowoczesnym stylu tak, aby odtwarzany za kilkadziesiąt lat był pamiątką pełną wspomnień i spontanicznych sytuacji .  W produkcjach filmowych wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy realizować takie wspaniałe wstawki do filmu z wesela jak Manekin Challenge . W swojej ofercie mamy 3 podstawowe długości filmu, wyszczególnione, są w ofercie, którą wysyłamy na indywidualne zapytanie. 

Klip filmowy jako dodatek do fotografii ślubnej.

Jest to ostatnio najbardziej popularna opcja wybierana przez Młode Pary.  Ujęcia, są kręcone przez fotografa realizującego reportaż ślubny.  Jest to świetna opcja dla tych Par, które nie chcą tradycyjnego filmu ślubnego.  Koszt takiego klipu ślubnego to niewielki koszt a wspomnienia ruchomych obrazów i szalejących gości będzie cieszył i pobudzał wspomnienia. 

Podziękowania dla Rodziców. 

Jest wiele możliwości, aby podziękować rodzicom. Jedną z nich jest nakręcenie klipu, w którym możecie przekazać wspaniałe podziękowania rodzicom.  Treść klipu to oczywiście pomysł przyszłych małżonków, szaleństwo, odwaga oraz wspaniale opowiedziana historia o was pozwoli poznać Was nie tylko Rodzicom, ale i rodzinie znajomym. których może poznaliście dopiero na Weselu. Klip podziękowania dla rodziców może mieć różną formę od skomplikowanej realizacji do prosto nagranych życzeń, czy piosenki nagranej w studio.  

ALBUMY ŚLUBNE – PRZYKŁADY Video

Fotografia ślubna

Nie będę się rozpisywał na temat fotografii ślubnej.  Wybór fotografa ślubnego to ważny punkt w organizacji dnia ślubu. Od fotografa zależy jak będziecie wsponinać dane chwile, przeglądając fotografie ślubne.