Fotografia i Film ślubny

Fotografia ślubna Wrocław

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ I FLIM ŚLUBNY  – cennik

Aby otrzymać cennik usług ślubnych wystarczy wysłać zapytanie e-mail podany w dziale KONTAKT oraz datę ślubu, zwrotnie doślę ofertę usług fotografii ślubnej oraz filmu ślubnego.  

Co zawiera oferta ?

Zawiera pakiety z opisem usług, podzielona na sekcje filmu ślubnego oraz fotografii ślubnej.

Oferty filmu oraz fotografii mogą być łączone wtedy, realizujemy usługę w jednym zespole najczęściej jest to jeden fotograf oraz operator filmowy . Dla bardziej zaawansowanych produkcji realizujemy usługę do 5 osób z podziałem funkcji , fotograf , filmowiec , asystent.

Oczywiście zrealizujemy też jedną z opcji Fotografia lub FILM.

SESJA ŚLUBNA W STUDIO

 

Kiedyś co za słowo, a tak naprawdę niedawno wykonywało się zdjęcia ślubne w studio, te ponadczasowe aranżacja niosły znak czasu i przekazywały niepowtarzalny styl zdjęć ślubnych. Dzisiaj zdjęcia ślubne przechodzą do lamusa, ale czy na pewno.  Zdjęcie ślubne w plenerze to banalna sprawa w stosunku do wykonania zdjęcia ślubnego. Zdjęcia ślubne w plenerze wykonuje każdy fotograf, czy osoba promująca się na fotografa, ale sztukę wykonania zdjęcia studyjnego opanowali nieliczni.  Serdecznie zapraszam do mnie, wykonam niebanalne ponadczasowe zdjęcia studyjne . 

Sesja w studio
Album ślubny
Album ślubny

ALBUM ŚLUBNY

W ofercie mam przepiękne albumy ślubne, które aranżuje do autorskich reportaży. Te niepowtarzalne chwile zasługują na piękną oprawę w albumie ślubnym, elegancką okładkę i stylowy wygląd, który będzie  zachwycał przez lata. Śmiem nazwać album ślubny kapsułą czasu, dzięki której pokolenia będą wspominać fotografie ślubne i rozmawiać jak to kiedyś organizowało się przyjęcia ślubne. Album ślubny to niesamowita pamiątka .

REPORTAŻE ŚLUBNE

Reportaże ślubne pełne emocji , uśmiechniętych Gości składających życzenia, nieprzewidziane sytuacje , tańce i weselne szaleństwo . Czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość wyczekując moment , aby zatrzymać chwilę, która po latach przywoła wspomnienia lub po prostu działać spontanicznie .

ślub kościelny katedra wrocławska
Sesja ślubna Wrocław

SESJE ŚLUBNE

Sesje ślubne są również ważne co zdjęcia z reportażu ślubnego . Dzięki sesji zdjęciowej w inny dzień mogę stworzyć niepowtarzalne zdjęcia . Jest możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej za granicą jak i w dowolnej części POLSKI .

REALIZACJE FILMOWE

70 lecie RCKIK Wrocław
OdtwórzPlay
70 lecie RCKIK Wrocław
OdtwórzPlay
Norway Timelapse
OdtwórzPlay
Budapest Timelapse
OdtwórzPlay
Iceland Timelapse
OdtwórzPlay
Klip produktowy
OdtwórzPlay
70 lecie RCKIK Wrocław
OdtwórzPlay
previous arrow
next arrow
70 lecie RCKIK Wrocław
70 lecie RCKIK Wrocław
Norway Timelapse
Budapest Timelapse
Iceland Timelapse
Klip produktowy
70 lecie RCKIK Wrocław
previous arrow
next arrow
Shadow

Fotografia ślubna

Nie będę się rozpisywał na temat fotografii ślubnej.  Wybór fotografa ślubnego to ważny punkt w organizacji dnia ślubu. Od fotografa zależy jak będziecie wsponinać dane chwile, przeglądając fotografie ślubne.