REPORTAŻ ŚLUBNY - klip , teledysk

Moje spojrzenie na obraz  filmowy jest niecodzienne, a kluczem jest wyobraźnia do perfekcyjnego reportażu ślubnego. Zobaczycie Wasze najcenniejsze chwile życia z jak najlepszej perspektywy.

FILM ŚLUBNY - Oferta

Realizacja filmu ślubnego czy klipu filmowego to wyzwanie , ponieważ Młode Pary stawiają wyzwanie organizując dzień ślubu jak z bajki . Atrakcje takie jak  taniec w chmurach ,  ślub w plenerze , pokazy świetlne  , niesamowite detale przygotowane osobiście przez Młodą Parę wymaga zaangażowania różnych środków do realizacji filmu ślubnego .

Podczas realizacji wykorzystujemy profesjonalny sprzęt jak :

– dron do filmowania z powietrza ( posiadam licencję oraz OC)

– wysięgnik do filmowania z wysokości na sali weselnej jak i w kościele

– stabilizatory ruchu kamery mechaniczne jak i elektroniczne

– specjalne kamery do ujęć w zwolnionym tempie

Zapytania proszę wysyłać na email  dariuszbajak@gmail.com  podając : datę ślubu , miejsce zabawy weselnej  , ilość gości  weselnych .  Ostateczna cena jest ustalana na spotkaniu indywidualnym,  lub podczas rozmowy telefonicznej po wysłuchaniu oczekiwań narzeczonych .

Podziękowania dla Rodziców

Krótki 3-5 min klip wzbogacający podziękowania dla Rodziców.

OFERTA

Oferty wysyłamy na indywidualne zapytanie . Przedstawione w ofercie pakiety filmowe są w pełni elastyczne i można je modyfikować .

Nie jesteśmy w stanie przedstawić wszystkiego w ofercie dlatego prosimy opiszcie swoje pomysły ,  przemyślenia na temat realizacji Waszego filmu ślubnego

SPRZĘT

Filmujemy na lustrzankach cyfrowych i jasnych obiektywach , dzięki temu uzyskujemy artystyczną głębię obrazu i filmujemy w pomieszczeniach bez ich doświetlania .

STABILIZACJA :  Posiadamy stabilizatory mechaniczne jak i elektroniczne , dzięki tym urządzeniom ujęcia są ciągłe i płynne .

DRON :  pilot obsługujący drona posiada uprawnienia do pilotowania oraz ważne ubezpieczenie OC

Kontakt

Zapraszam do wysłania zapytania .