SESJE RODZINNE

Proponuje dwa rodzaje sesji rodzinnych , których opisy przedstawiam  poniżej .

Sesja w formie reportażu

Sesja jest wykonywana w formie reportażu, z naciskiem na uchwycenie spontanicznych emocji .Wykorzystuję  szybkie i jasne obiektywy, aby uchwycić jak najwięcej sytuacji .  Wykonywane są portrety jak i ogólne kadry . Sesja wykonywa jest za zwyczaj w plenerze lub w domu u Klienta .Polecam tą sesję na imprezy okolicznościowe takie jak urodziny , chrzciny , Komunia Święta . Ilość zdjęć starannie obrobionych i przygotowanych do wywołania plików cyfrowych zamyka się w przedziale od 30-50 .

Sesja ART

Ta sesja to szczególny rodzaj sesji .  Wykonywana za pomocą specjalnych obiektywów oraz dodatkowego doświetlenia planu zdjęciowego. Głównie wykonywane są portrety  oraz zbliżenia .  Dla kogo polecam taką sesje? Dla osób, które chcą w niezwykły sposób udekorować swój dom wspaniałymi i niecodziennymi zdjęciami. Pliki cyfrowe z tej sesji są poddane specjalnej obróbce jak modelowanie światłem czy retusz .  Ilość zdjęć z to zazwyczaj  od 6 – 12 finalnych ujęć.

Ile kosztuje sesja ?

Zazwyczaj sesja trwa około 2h w miejscu wskazanym przez Klienta , może być to mieszkanie lub pobliski park czy restauracja .

Cena każdej z wymienionych sesji to 400 zł . + ewentualne koszty dojazdu.

Cena sesji zawiera pliki cyfrowe do pobrania z serwera oraz wywołane zdjęcia w formacie 15×21

KONTAKT

Wystarczy wysłać zapytanie o dostępność terminu .

dariuszbajak@gmail.com